janek66

Je u vás rozsvíceno také mnohem míň vánočně vyzdobených oken než loni?

U nás ve vesnici letos nesvítí skoro žádné okno,loni svítila vánoční výzdoba snad v každém druhém domě.

Odpovědi
hanulka11

Ano u nás je to stejné na náměstí svítí strom ,ale okna v bytech jsou zatím bez blikajících světýlek- snad lidi šetří.

kropitko

Určitě šetří,,,v ulici svítí jen jeden osamocený stromeček

ten který je

Lidé šetří.Já například rozřezávám sirky abych měl místo jedné dvě.;-)

anonym

Svítí obecní žárovky na stromě. A to si zaplatí obyvatelé. Tak už je snad zbytečné svítit navíc. Zvlášť když je nám předhazováno abychom zhasínali na hajzlu že je to drahý.