Jahoda

Je u vás momentálně vichřice?

Ptám se proto, protože u nás je fičák jak ..... Zrovna jsem otevřela balkonové dveře a všechno listí mi napadalo do obličeje. Taky přes den je tady zima… Co jsem slyšela a četla, tuto zimu má být až –30°C. To je akorát tak na posr***.

Co na to říkáte? Těšíte se na sníh, na tuhou zimu a na závěje, nebo je to pro vás noční můra? U mě platí to druhé. Miluji vedra a ne takové zimy…

Nejlepší odpověď
quentos

kupodivu ne, a to jsem v podhůří. Ale co není, může bejt – ještě že jedu o víkendu na jih :{))>

Další odpovědi
panenka

Mám ráda teplo zimu nesnáším u nás na jihu zatím jen trošku pofukuje

ten který je

Tady v Praze je bezvětří.Zimu rád nemám ale na jaro se netěším – to už budu zase o půl roku starší.:-)

kropitko

Těším se na zimu, vše je pohádkově bílé a takové čisté(pokud tedy zrovna nejsem ve městě). Jaro je úžasné, všechno tak krásně voní a ptáčci mě ráno budí zpěvem, léto je také fajn, sluníčko pálí a já můžu být celý den venku, podzim má také něco do sebe, ty barvy by nevystihl i ten nejlepší malíř. Takže závěr je takový, miluji všechna roční období. Jsem ráda, že jsem se narodila v zemi, kde jsou roční období tak odlišná, nemám ráda stejnorodost.

Jo a vichřice nebyla a není, oteplilo se a leze sluníčko, vypadá to na pěkný den. Tedy aspoň tady u nás.