Kepler

Je u vás k dostání mražená kapusta?

Ne růžičková. Už delší dobu ji nikde nevidím. Kaufland, Tesco, Albert, žádná sámoška. Co se stalo?

Nejlepší odpověď
annas

Není možné mraženou kapustu koupit, když chci, ale občas se dívat do mrazáku a koupit ji, když se objeví.

V marketech je ji vidět málo. Nedávno jsem ji koupila v Hrušce., nebo v Adamovi. Neuvědomuji si to přesně.

Další odpovědi
marci1

Protože kapustu miluji, pravidelně ji kupuji. U nás bez problémů. Výjimečně se stane, že není. 🙂

iceT

Nevím, mraženou nekupuju. Raději čerstvou nebo růžičkovou. Já mam zase problém, že čerstvé růžičkové je pomálu, tu jsem měla i dvakrát týdně a posledních pár měsíců jí nikde moc není, a když je, tak nevypadá moc jedle.