Je u nas zalozena nocni zoo?Ptam se,protoze moc druhu zvirat,zije jen v noci.Dik

Nejlepší odpověď
annas

Já vím, že rovněž v ZOO na Svatém Kopečku u Olomouce nabízejí noční prohlídky.

Další odpovědi
Miroslavst

Rekl bych ze ne, ale ve Dvore Kralove nad Labem provadeji nocni prohlidky, takze zrejme tam bych smeroval vylet pokud bych chtel videt zvirata v noci.
Neni zac.

panenka

Ano je v Pražské zoo ILIINES