Je u nás povolen taser pro civilisty?

Hezký den. Chtěl jsem se zeptat, zda-li je v ČR povolen elektrický taser na sebeobranu pro civilisty? A jestli se u nás může legálně prodávat? Děkuji
František

Odpovědi
Fidel

Není mi známo to, že by se prodávat nemohl a mít jej ke své obraně.

Aldaov

Dobrý večer,možné to spíš není,je to zbraň kategorie A rozhodnutí c. 91–02412–06 ze dne 7.3.2006 a potřeboval byste vyjímku plus zbroj.pas.Jen na okraj,do této skupiny patři automatické zbraně,tlumiče,atd.