Krabice1

Je Tunisko bohatá, nebo chudá země?

Je Tunisko bohatá nebo chudá země?

Nejlepší odpověď
Brblal

Tunisko je chudá země, je tam hodně negramotných, špatná lékařská péče, špatné zákony, vysoká kriminalita. Jenže oni měli prezidentskou republiku, byl to policejní stát. Velkou sílu měl islám.

Měli by přijmout nové zákony, a aby tam byla svoboda, a aby se tam mluvilo anglicky – tam kde jsou turisté (a ne nějakým dialektem arabštiny).

Oni by se měli snažit získat co nejvíce turistů, aby tam jezdili na dovolenou a bylo tam naprosto bezpečno a ne, že na turisty budou útočit…jako se to občas děje…

Další odpovědi
Drap

Správně Tunistská republika. Záleží jak se to posuzuje. Růst HDP je cca 0,3%