Rokio

Je tu z vás někdo, kdo byl na jakékoliv olympiádě?

zdroj obrázku: pixabay.com – MasterTux

Nejlepší odpověď
quentos

Když jakékoliv, tak jakékoliv: ano, na gymnáziu jsem se pravidelně účastnil olympiády v anglickém jazyce. Několikrát jsem ji vyhrál (postup do okresního kola, kde jsem nejlépe skončil pátý) a jednou jsem skončil třetí, ovšem to jen kvůli konkurenci staršího ročníku, který obsadil první dvě místa (v jedné kategorii vždy soutěžily dva ročníky, z nichž jeden byl starší, a měl tedy mírnou výhodu). Dále jsem se zúčastnil i olympiády v češtině, ale tam jsem skončil ještě ve školním kole – na šestém místě.

Další odpovědi
Drap

Ano, kdysi jsem se zúčastnil matematické

Arne1

Na pionýrském táboře

Dochy

Matematické… Ale dostal jsem se snad jen do okrskového (nebo okresního?)

jáára

Fyzikální a elekronická

metro

Chemická (max kraj. kolo) a zeměpisná (celostátní kolo)