Marty Koller

Je tu někdo z vás profesionální voják? Byla lékařská prohlídka a psychotesty těžké před vstupem do armády do Vyškova?

Odpovědi
tvaruzekcz

Doufám, že ti je jasné, že posttraumatický stres zabije víc žoldáků než samotné boje. Jenom letos v Anglii 50 sebevražd a desítky dalších s depresemi, kteří nedokážou žít normální život. Toho „belgického Ramba“ co chtěl zabít hlavního epidemiologa Belgie raději ani nebudu komentovat…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Emefej

tvaruzekcz > jsi si jistý, že jsi porozuměl otázce?