Rokio

Je tu někdo z vás čaroděj?

Já jsem možná moták. Dokážu slyšet zvuky, kteří ostatní neslyší a vyjímečně vidím i objekty, které není možné vidět.

Je tu někdo z vás, kdo umí kouzlit?

Nejlepší odpověď
annas

Čarodějka sice nejsem, ale umím připravit dobré jídlo třeba pro návštěvu. To pak vykouzlí úsměv na tváři jedlíků>

Je lepší byt čarodějka či čarodějnice? Čarodějka může přičarovat lásku, zatímco pohádková čarodějnice ubližuje.

Znáte čaroděje Dobroděje? Ten „přináší zase lidem štěstí, kdo si pro něj přijde, každému dá kousek.“

Další odpovědi
Kelt

Znám pana Motáka a je to velmi šikovný a zručný člověk. Kouzlit neumí nikdo, ale daný člověk si připraví podmínky, že to vypadá jako kouzlo. A ty své schopnosti bys měl rozvést, tady píšeš, že vidíš to, co nikdo nevidí, ale nevidíš auto, které přijíždí k přechodu. Stejné je to se zvuky. Ano, člověk v určitém stavu se může změnit a vidí třeba to co píšeš. Ale podle mne to bude zvýšená představivost. Když zavřu oči a budu se soustředit, tak si vybavím třeba Bílý dům, slyším hudební dílo a pod. Ale to není zázrak.

Kepler

Tak to jsem prosím já. Dokážu udělat z ničeho nic a z horka hic. Pak znám ještě dvě sousedky – čarodějnice. Jedna má velkou moc a druhá moc velkou.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.