Blblblblb

Je tu někdo z Ostravy?

Jsem z okolí Ostravy upřesněno Č.Těšína, začínám s rapem a potřebovala bych studio,takže kdo o něčem ví, děkuji za odpovědi!
Začalo to úžasně a podívej se na to teď,
to vše jsem si nechala okamžikem uletět.
Odpověď na to shořelo to všechno,
znovu už nevzplane , zdálky vítám peklo.
Chovej se jako debil a lidi Tě budou milovat,
chovej se k nim mile, a budou Tě chtít pochovat.
Byl tu se mnou , no teď už tu není,
říkal mi, že neodejde, no časy se mění.
A já se trápím a on si ani nevzpomene,
užívá si, kamarádi, málo času tak to je.
Seklo to se mnou nevíš jak mi mohlo být,
jestli mám zůstat a nebo radši odejít.
Víš co bolí? Vzpomínky na ty hádky,
ty slova, ty činy, bylo to tak krátký.
Na ty nesplněný sny a zapomenutá přání,
navždy spolu, k slzám mě to dohání.
Pamatujusi na to, jako by se to stalo dneska,
přehrát si a zastavit to, jenže to není jako deska.
Zastavit to nemůžu, nemám na to sílu,
je to jako puzzle, chybí mi kousek dílu.
Miluju Tě tak tohle slovo už nic neznamená,
ztratilo na významu jen Tě srazí na kolena.
Když mi řekl sbohem, věděla jsem že je konec,
nahodila jsem poker face, a připadala si jak blbec.
Čekání na někoho kdo se nevrátí nikdy,
sama v pokoji, a v vhlavě jenom kdyby.
Někdy je to těžké smířit se s tím vším,
věř mi, že i já se někdy strachem v noci budím.
Hatovat by vám šlo, že pry jen felím,
no já si tím vším, starý rány zahojim.
Názor?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
badisko

Nelíbí

holka nema to ani hlavu ani patu naco by jsi prosim potrebovala studio?…jejda z repem se nezacina ten proste je .. mas uplne skreslene predstavy o repu..rep ma neco vyjadrovat ne byt ..scatmen…toho panaka si asi nepamatujes jsem jeste svist..ale mrkni tady http://www.you­tube.com/watch?v=Y2mRA03­dWUI .hnus hnus hnus ..byl jsem v OV-city..kryz se rozjizdela tahle scena ..zevlovani, grafity a nasledne hip-hop..rap.....ol­dschool uz dnes neplati ..jedinej kdo ho snad v cr drzi je ten potapanej ..Deph ze svym Dezorient Expres ..popravde si myslim ze te to za nejakej patek prestane bavit je to jen modmi vystrelek..to prejde az vylezes z puberty …kasli nato a raci svou energii nasmeruj jinam treba skola…by byla fajn …
Doplňuji:
cochee…tim scatmenem …jsem myslel texty ty voe …vsak ta holka taha rymy z ..

Další odpovědi
Stash

Nelíbí

Drap

Nelíbí

A mělo by se líbit ?

cochee

Nelíbí

Jsem z Ovy. Rap neřeším, neposlouchám. Studio znám, ale asi je zavřené a kdysi nebylo za pár haléřů. Pro Badisko: s hnus hnus hnusem Scatmanem Johnem jsi úplně, úplně, úplně mimo mísu, nedělal rap, ale scat, ty dvě věci se sebou nemají absolutně nic společného.