lopotev

Je tu někdo komu pomohl nebo někomu z jeho okolí, léčitel?

Nejlepší odpověď
quentos

ano. Chodím k němu od mala a nebýt jeho, už bych nejspíš nežil. Když mi před pěti lety lety selhávala drenáž, způsobovala mi křečovité záchvaty, které on jako jediný dokázal zastavit a rozehnat, dokonce na ni doporučil spolehlivou kombinaci bylin, která na ně skutečně fungovala. Doktorům trvalo tři roky, než přišli na to, co to způsobuje :{(> cpali mi na to prášky, které na rozdíl od léčitelových bylin z většiny nezabíraly. je zároveň masérem a chiropraktikem, takže rovněž nebýt jeho, mám záda a krk, a vůbec celou páteř, v p***i

Další odpovědi
anonym

Znam za svuj zivot lidi, kterym pomohl , ale znam i ty , kterym ten samy lecitel nepomohl.
Znam pripady kdy pomohli lekari , ale znam i ty, kterym uz ani lekari nedokazali pomoci.
Je to vzdycky : Bud a nebo. -iv-

annas

Odpovídám již nejméně po páté. Lze najít v modré liště.

Měla jsem zdravotní problémy, s nimiž si lékaři nevěděli rady. Obrátila jsem se tedy na „léčitele“ fy Energy, později Diochi. Problémy postupně mizí, ale chce to trpělivost, protože jde o běh na dlouhou trať. Také je třeba si uvědomit, že v průběhu léčení dojde ke zhoršení zdravotního stavu, proto je nutné nevzdávat se. Počáteční zhoršení = start k uzdravování.

venkovan

Je otázkou od jakých nemocí pomohl. Takže skoro každý z nás toho laického léčitele poznal – máma, babička a jejich bylinkové čaje.
Podle mne je třeba kombinovat léčitele s moderní medicínou.

roxy52

Jde o to,jaký je to léčitel.V našem baráku jedny paní léčitel pomohl,ale k pobytu v nemocnici.