Avatar uživatele
lopotev

Je tu někdo komu pomohl nebo někomu z jeho okolí, léčitel?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, dudu, fcoop před 4483 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

ano. Chodím k němu od mala a nebýt jeho, už bych nejspíš nežil. Když mi před pěti lety lety selhávala drenáž, způsobovala mi křečovité záchvaty, které on jako jediný dokázal zastavit a rozehnat, dokonce na ni doporučil spolehlivou kombinaci bylin, která na ně skutečně fungovala. Doktorům trvalo tři roky, než přišli na to, co to způsobuje :{(> cpali mi na to prášky, které na rozdíl od léčitelových bylin z většiny nezabíraly. je zároveň masérem a chiropraktikem, takže rovněž nebýt jeho, mám záda a krk, a vůbec celou páteř, v p***i

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Znam za svuj zivot lidi, kterym pomohl , ale znam i ty , kterym ten samy lecitel nepomohl.
Znam pripady kdy pomohli lekari , ale znam i ty, kterym uz ani lekari nedokazali pomoci.
Je to vzdycky : Bud a nebo. -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Odpovídám již nejméně po páté. Lze najít v modré liště.

Měla jsem zdravotní problémy, s nimiž si lékaři nevěděli rady. Obrátila jsem se tedy na „léčitele“ fy Energy, později Diochi. Problémy postupně mizí, ale chce to trpělivost, protože jde o běh na dlouhou trať. Také je třeba si uvědomit, že v průběhu léčení dojde ke zhoršení zdravotního stavu, proto je nutné nevzdávat se. Počáteční zhoršení = start k uzdravování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Je otázkou od jakých nemocí pomohl. Takže skoro každý z nás toho laického léčitele poznal – máma, babička a jejich bylinkové čaje.
Podle mne je třeba kombinovat léčitele s moderní medicínou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
roxy52

Jde o to,jaký je to léčitel.V našem baráku jedny paní léčitel pomohl,ale k pobytu v nemocnici.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek