Gestas

Je tu někdo, kdo volil Babiše?

A pokud ano, tak proč, co vás vedlo k tomu, abyste volili stranu vedenou trestně stíhaným člověkem? Vážně věříte, že je to kampaň starých struktur, které se snaží Babiše vyšachovat, protože jim brání v kradení? Co vás vedlo k tomu, abyste ho volili?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… spíš by mně zajímalo, kterej blbec volil Kalouska … to co ty plácáš za nesmysly, asi tak blbost nebude, nebo si opravdu myslíš, že je tolik lidí blbej a ty seš ten chytrej?

… může mi teda někdo vysvětlit, od koho má Babiš tolik hlasů, když ho nikdo nemá rád, nikdo ho nevolí, a nikdo od něj nechce nic kupovat? >>> někdo musí lhát, ale vypadá to, že tentokrát to Babiš asi nebude …

Další odpovědi
Kepler

Moc se mi líbí, jak tady všichni odsuzují tu, či onu stranu, aniž by věděli cokoliv, třeba o pozadí antibabiše. Jak můžete vědět, že obvinění jsou oprávněná. Ano, něco přece jen něco víte: obrovské kulové s přehazovačkou!

Muffz

Já ho s čistým svědomím volil. Trestné stíhání byl předvolební tah ČSSD, TOP09 a ODS. Vždyť TOP a ODS měli celou kampaň založenou jen na antibabiš programu. U ČSSD se Sobotka nechal zlákat Kalouskem, který mu nakukal, že když se zbaví Babiše, tak bude opět vládnout. Sobotka ale tak zdenegeroval, že podlomil větev sobě i celé straně.

Vše, čím se argumentuje proti Babišovi, je nepodložené. Neříkám nepravdivé, ale bez důkazů je to pořád „jedna babka povídala“. Kauza čapí hnízdo je bezesporu jen vytažená špína před volbama (každá strana má lidi, kteří hledají špínu na jiné), za pár měsíců si na to nikdo nevzpomene, protože celý případ propadne pro nedostatek důkazů. Že byl STBák? Žádný důkaz. Ikdyby byl, tak je mi to jedno. Bylo tu tolik agentů, mezi umělci, politiky i normálními lidmi. Co byste dělali vy, kdyby k vám přišel STBák a řekl „Buď půjdete k nám, nebo vám zavřeme celou rodinu do vězení“?

Co oceňuji a proč jsem volil? Babiš je konzistentní v hlavních myšlenkách celé roky, zařídil EET, zvýšil daňové příjmy státu, snížil státní dluh, zařídil protikuřácký zákon. Je na něho házena špína ze všech koutů a on se nevzdává a bojuje, protože ví, že nemůže být obviněn neprávem. Vyhrabal českou ekonomiku z těch splašek, do kterých ji dostal Kalousek.

Bohužel strany, které potřebuje do koalice, se ho bojí, protože je neústupný a cílevědomý a jako jeden z mála se snaží plnit svůj volební program.

Z mé zkušenosti znám jen jednoho voliče ODS, jednoho ČSSD, jednoho Piráta a jinak všichni známí volili ANO. A vyhradil bych se proti tomu, že ANO volili převážně lidé s nižším vzděláním, voliči kolem mě jsou ve většině vysokoškoláci s inženýrskými a doktorskými tituly. A dokonce dva docenti.

anonym

Nelze nevidět jak se předvolební kampaň a vlastně i veškeré povolební vyjednávání točí jen kolem dvou otázek Babiš ano/ne, Islám ano/ne … všechny strany se rychle shodly na tom, že Babiš je moc vlivný a vyjednávat s ním prostě nebudou, že ho na písečku prostě nechtějí. Umím pochopit, že to pár lidí zvedlo ze židle a utvrdilo v tom jej volit, protože k takovému přístupu fakticky neexistoval žádný legitimní důvod. Neexistuje rozsudek, přesto jej konkurenční strany automaticky označují za zločince. Stavět rovnítko mezi obvinění a prokázanou vinu opravdu není moc čestný způsob předvolebního boje, a tohoto anti-babiš tématu se chopily prakticky všechny ostatní strany. Bylo to laciné a ubohé, nedivím se že tím preference ANO paradoxne spíš rostly.

Ondrej01

Jedině někdo naprosto omezený a jednoduchý. To samé s voliči pana Okamury, který si vymyslel nespočet věcí, aby poškodil jiné strany. viz „Piráti chtějí zlegalizovat heroin; budou přijímat všechny uprchlíky“ apod. a 10% voličů mu to sežralo. Opět bohužel jsme se setkali se stranami, kde volíme tzv. „menší zlo“

anonym

No ikdyž já jsem volil SPD,tak myslím že ten kdo volil ANO – Babiše tak pořád veří naivně na lepší budoucnost a BLAHOBYT pro všecky.

Kryšpín

Bylo jich jenom jeden a půl milionů, já mu také věřím, má zkušenosti s KSČ, byl spolupracovníkem STB, dle svazku a Usnesení Ústavního soudu SR a když zbohatl prý nikoho neokrad

Ondrej01

Mc Merkurion: ano představte si, že v dnešní době je naprosto běžné, že převažují blbci nad těmi chytrými. Podívejte se na výsledky voleb. Odkud berete, že existuje nějaký stejný poměr chytří x blbci?

ivzez

Vážně jsou všichni, kdo mají jiný názor, hloupí?
Co kdyby to bylo naopak?

Podle mých zkušeností tolerují chytří lidé
názory druhých, přestože s nimi nesouhlasí.

Mc Merkurion

… já zapomněl, von například Kalousek nebo ODS je kvalita, ne, beru jen to, že lidi si zvolili toho koho chtěli, ono rady jsme tady poslouchali dost dlouho, a nevím, kdo si bere právo rozhodovat o tom která volba je správná, to jen tupci a omezenci neuznaj porážku a kopou okolo sebe, takže až se žačnete chovat slušně a nebudete urážet, nebudu vás mít za blbce, zatím holt je chytrost a výhra na druhé straně, piráti mimo jiné chtěj zrušit zlodějnu, abych platil OSE poplatky za prázné médium, kam si nahraju vlastní fotky >>> je něco víc pro lidi? … mimochodem, co se týče uprchlíků, ty chtěj příjímat všichni a stejně nehni vyhnutí …