Meropa

Je tu někdo kdo umí…

Je tu někdo kdo umí astrálně cestovat? Jestli ano, tak jak Vám to jde?

Nejlepší odpověď
anonym

Nějací tu jsou.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/astralni-cestovani-je-to-opravdu-mozne-mam-verit-cloveku-ktery-mi-tvrdi-ze-tak-bezne-cestuje-iv

Další odpovědi
Andělé

Přiznám se,že to slyším poprvé,ale docela by mě to zajímalo.
Deli-můžu se zeptat? Co vidíte lépe,než v tomto světě? Mrkla jsem,oč jde a jestli to správně chápu,tak až se Vám podaří uvolnit,začnete astrálně cestovat,tzn.,že něco vidíte podobně jako sen? Děkuji…:-)
Doplňuji:
Ad Deli,moc Vám děkuju,nadchlo mě to…
Jestli můžu,spojím se s Vámi mailem,ráda bych se dozvěděla víc,moc děkuju…:-)

Deli

Cestuji léta, ale vždy jen do svého království. Mnohé tam vidím lépe, než z našeho světa. Jde mi to docela dobře, ale není-li na to klid, těžko koncentraci udržím dostatečně dlouho. A ten klid je málokdy…
Doplňuji:
Ad Andělé: Své problémy vidím jaksi odjinud, třeba si lépe dokáži uvědomit, co mě vlastně trápí, když mám někdy pocit, že se toho navalilo na mne moc.
Více bych ale probrala raději mailem…

Drap

Někdy špatně někdy lépe. Málo času a spousta bloků.

bubukaa

moc mi to nejde ale taky to zkouším