Filip84

Je tu někdo, kdo si dělá snídani na lopatě v kotli?

Nebo třeba „ohřívá“ párky tak, že je nedá na sporák do hrnce s vodou, nebo na pánvičku na sádlo, ale je dá na lopatku a strčí do uhlí v tom sporáku?

Nebo, když jde na táborák (co není v žádném atlasu, ani v žádný mapě, tak nejde najít, že? 👌😅), tak neopéká, jako ostatní soudruzi, Wurst nad ohněm, na vidlici k opékání Wurstů nad ohněm, nebo na větvi, nebo tak něco podobně, ne, on ne, protože on je Echt 🤪, tak strčí Wurst přímo do ohně?

Nebo třeba „grilluje“ maso tak, že ho strčí do ohniště?

Nebo něco úplně podobného, ale ještě jinak 🤪?

http://wewantpla­tes.com/2017/06­/train-drivers-breakfast/

Nejlepší odpověď
cappuccino

Ne, ani "nevařím" jídlo na lopatě, ani "nevařím" jídlo v ohni, ani nic podobného.

Ne, zeptej se v pekle:)

Další odpovědi
Mravenec

Ne, ani "nevařím" jídlo na lopatě, ani "nevařím" jídlo v ohni, ani nic podobného.

Zatím mi ještě nehrabe. 😀😀👦

Dochy

Ne, ani "nevařím" jídlo na lopatě, ani "nevařím" jídlo v ohni, ani nic podobného.

Také mi ještě zatím nehrabe.
Na jednom táboře, na který jezdívám, se špekáčky pečou hromadně pro všechny účastníky najednou. Pro tento účel jsou vyhrazeny jedny vidle. Peče se ovšem nad ohněm, nikoli v ohni.

KriKriKri

"Opékám" Wurst v / na / u táboráku tak, že ho strčím do ohně.

opíkám smažata v ohni i když doktor mi tyhle moje smažata už zakázal ale ja si proste musím občas nějak dát trochu šprochu

Filip84

Dochy: To bych nežral, víš co, už z principu, nesnáším, když se něco dělá kolektivně! 😃😈

Dochy

Na jednu stranu chápu, na druhou stranu ta je veškerá strava hrazena prací 😉 a tudíž společná. Ono udělat oheň, u kterého může 30 lidí opékat buřty zároveň … sice lze… najít vhodné pruty … těžko, ale také lze… ale udržet ty pruty, které musí být dostatečně dlouhé aby se u ohně v létě obsluha neupekla – to už je opravdu výkon.

Filip84

Dochy: Jo, však já si to umím představit (s fakanama 😅, ještě! 🤦‍♀️👌), ale když opékáš špekáčky „kolektivně“, tak Sicher bude jeden spálený a jeden nedoopékaný. To prostě tak je, je to to samé, jako když vaříš nudle ve velkým hrnci (takovém tom, co se vyklápí elektromotorem 😅), tak to by musel být jo Pan Kuchař, aby to nebylo, z části, rozvařené, z části nedovařené. Protože to by se musela celá kuchyně na chvíli zastavit, všichni by museli jít, a tu těstovinu – už ale v otevřených pytlících – tam najednou nasypat. Za cca minutu bába s velkou vařečkou zamíchat, a pak to hlídat, a míchat. Ono to není problém, ale v takových kuchyních, kde jsou hrnce, co se vylévají elektromotorem, to je problém tak z 99%. No tak si nebudu dávat nudle v jídelně. 😅

Dochy

„bude jeden spálený a jeden nedoopékaný“ Tak ono těch špekáčků bývá docela dost, po exekuci se obvykle půlí/čtvrtí (to je vlastně druhé stádium exekuce, ne? 😉 ) a pak si z mísy či tácu každý vezme takový kus, jaký se mu líbí.

Filip84

Dochy: Ty, jako já už jsem Wurst neopékal nad ohněm docela dlouho. Já, tak víš co, osobně raději už nad tím ohněm raději vařím. Kotlík s trojnožkou je docela laciná záležitost, a pak ti stačí prkno, dvě kudly, žufan / vařecha a hůlky na vaření a chutný jídlo je na světě. Uvaříš v podstatě cokoli, k čemu se dá dát chleba / trotilla (tu předpřipravenou rozpečeš i na rozpáleném kameni, při nejhorším).

Ale pokud si pamatuju, a zase to jako není deset roků, co jsem opékal Wurst nad ohněm na klacku, tak já ho pak neporcoval: já ho nařezal, z venku, ty rohy, a na ježka, a tak, píchnul do něj klacek a pomalu opékal. No a nic, a až byl, tak jsem si ho položil na misku od ešusu (já mám ledvinku, sovětskou, ne ten „pionýrský“, nebo jak se tomu říká, velký, kulatý, stříbrný 😅), no a přidal hořčici, okurek a hotovo.

Vy to ještě krájíte? Ale tak děckám asi jo, že, aby to zfutrovala?

Dochy

Protože je to velká akce pro rodiny s dětma, tak se ty šekáčky krájej na poloviny nebo čtvrtiny (po délce). Je to praktičtější. Někdo dá půlku, někomu by jeden byl málo a dva moc, takhle si každej vezme co chce a není problém s malýma hubama na velkej špekáček 😉 A nakrájí to jeden člověk a ostatní nemusej bejt tak mastný, ani se nemusej přetahovat o omezenou zásobu nožů. Zkrátka téměř samé výhody.

Filip84

Drap: Já chápu, že pro „nesmyslného člověka“ je každá anketa nesmyslná, a k ničemu. Už to vím, už jsem zainformovaný, už jsi mi to psal asi pětkrát, jo, a po šesté, jako po 1,178×: nezajímá mne Tvůj názor, ano? Nezajímá, jednoduché. 👌🤪

Drap

Budiž blahoslavení chudí duchem .......