Avatar uživatele
Nassin

Je tu někdo, kdo se léčí na CHOPN, astma a apnoe?

Pokud ano, jak dlouho a jakými léky?

Zajímavá 0 před 1079 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Meli jsme v rodině nemocného chopn. Zvládal to s inhalátory, na lékařský předpis.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klob1

Táta měl CHOPN, ale to snad vyléčit nebylo možné? Měl doma velkou bombu s kyslíkem na stálo a ven malou. Léky, co měl, to nevím, a měl dřívěji foukačky, pak ten kyslík.
Astma jsem měl, ale to se dá. I ten maličký kluk ve filmu S tebou mě baví svět, si to vyléčil na horách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

motáš 3 různé nemoci dohromady…astma se dá léčit a hodně ho zmírnit (ale ne úplně vyléčit)..CHOPN se také nedá vyléčit, ale příznaky se naopak postupem času zhoršují i při léčbě (na rozdíl od astmatu) a apnoe je jen dásledek toho, že člověk s těmito nemocemi špatně dýchá a v podstatě se dusí, tak ho mozek raději probudí, aby si uvědomil, že nedýchá…na to stačí spát s maskou napojenou na přístroj, který vytváří přetlak do plic…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… to je už na furt, ne dočasně .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Astma jsem se úspěšně před 110 lety zbavila a velké části alergií reakcí/projevů též. „Sekla“ jsem s kortikoidy. Vyléčila mne příroda, „zdravá mysl“, s pomocí mého biotronika :) Klasická medicína nabízela jen Berodual a Ssymbicort, antihistaminika. „Rozehnala“ jsem i Lupénku (spí).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Nassin

Mc Merkurion
Vím, že CHOPN je nevyléčitelný, u apnoe si nejsem jistý.

před 1078 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nassin

Omlouvám se za špatnou rubriku. Nějak to naskočilo samo.

před 1079 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek