Lucijej

Je tu někdo, kdo má zkušenosti s firmou People Place & Partners a.s.?

Nejlepší odpověď
amerika

raději doporučuji Broker Consulting, byla jsem s prací jejich managera velmi spokojená a kamarád teď taky dokonce nastoupil do jejich řad a je též velmi spokojen. Velmi solidní firma, precizní vystupování, skvělé výsledky…

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

jahodovka

Ano zdá se nám, že jsou co jsme četli nejspolehlivější a nejméně rizikové.

janulee

Takže ferratump2p zvítězilo?

jahodovka

To by se mi líbilo. Nějak nebyl čas to řešit, ale dohodli jsme se doma, že do toho jdeme. Budu je kontaktovat.

janulee

No přesně tak, já to neřeším. Oni mají všechnu práci. Ty dáš jenom peníze.

jahodovka

Ajoo, tak to není špatné. Ty to máš bez starostí, jestli to chápu.

janulee

Investování p2p je lidé lidem. Že ty investuješ a oni s těmi penězi operují. Díky tomu dostáváš úrok, pokud lidé nesplácí, tak ty dostaneš 85% nesplacených půjček zpět.

jahodovka

To by mě také zajímalo, jaký to má princip.

vendka

A jak to funguje?

janulee

Není to tajné. Investuji s ferratump2p. Což je nejlepší co jsem našla.

vendka

A s kým investuješ? Pokud to není tajné.

janulee

Já mám nejlepší zkušenosti s jinou investiční společností.