Avatar uživatele
pizlicka

Je tu nekdo,kdo ma strach z jizdy autem??

Nemyslim,jestli vam je spatne,ale při delší jizde,jestli vas napadaji černé myšlenky a strach,ze se něco stane.DĚKUJU VÁM MOC ZA ODPOVĚDI,JA JSEM VZDY SPOLUJEZDEC,UZ JSEM MYSLELA,,ZE JSEM HISTERIK,ALE FAKT KDYZ JEDU DYL,TAK MAM ZACHVATY PANIKY,KDYZ NEKDO RYCHLE PREDJEDE,NEBO V ZATACKACH

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, redy, anonym, gecco, nenene100 před 3125 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Strach mám vždycky, nejspíš bych si nesedla do auta s někým, koho moc neznám, pokud by to nebylo vyloženě nutné. Pokud už jsem s někým v autě, tak dostávám strach, pokud se předjíždí nebo se zrychlí na víc jak ca 80 km/h, to už se mi trochu začíná dělat špatně. Po jedné ošklivé bouračce, která se stala minulý srpen se asi není čemu divit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Jen jedinkrát jsem se nechala přemluvit, a nikdy více. Tolik strachu jsem v životě nezažila během jedné hodiny.
Ne, jen sama sobě důvěřuju ,jsem dobrá řidička 🙂 A to fakt.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Tak párkrát se mi stalo, že jsem se bál jako spolujezdec, když řídil nějaký „umělec“. Ale jako řidič se teda nebojím. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Když řídím, mají strach spíše ti ostatní v autě – ale na nějaké složité přemýšlení nemají čas…
😉
Samozřejmě – ne vždycky řídím, ale než bych se s někým měl bát, raději jej za volantem vystřídám.
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nenene100

Já mám strach, ne ze sebe, ale často s ostatních řidičů, třeba z motorkářů, hodně z nich jezdí jak hovada a já nemám zájem vidět na cestě krvavej flek. Někdy si říkám, že se snad schválně chtějí zabít, jinak nechápu, proč v zátačkách v zákazu předjíždění přes plnou čáru předjíždí, v místech o kterých píšu je už několik křížků právě od motorkářů a přesto tam další takhle šíleně jezdí. Vážně nechápu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Když nad tím tak přemýšlím, tak já jsem pozoruhodně klidný spolujezdec. Možná bych byl dobrý učitel autoškoly. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Strach mám ,ale z některejch řidičů,jak se chovají na silnicích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Ne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek