pizlicka

Je tu nekdo,kdo ma strach z jizdy autem??

Nemyslim,jestli vam je spatne,ale při delší jizde,jestli vas napadaji černé myšlenky a strach,ze se něco stane.DĚKUJU VÁM MOC ZA ODPOVĚDI,JA JSEM VZDY SPOLUJEZDEC,UZ JSEM MYSLELA,,ZE JSEM HISTERIK,ALE FAKT KDYZ JEDU DYL,TAK MAM ZACHVATY PANIKY,KDYZ NEKDO RYCHLE PREDJEDE,NEBO V ZATACKACH

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Strach mám vždycky, nejspíš bych si nesedla do auta s někým, koho moc neznám, pokud by to nebylo vyloženě nutné. Pokud už jsem s někým v autě, tak dostávám strach, pokud se předjíždí nebo se zrychlí na víc jak ca 80 km/h, to už se mi trochu začíná dělat špatně. Po jedné ošklivé bouračce, která se stala minulý srpen se asi není čemu divit.

Další odpovědi
redy

Jen jedinkrát jsem se nechala přemluvit, a nikdy více. Tolik strachu jsem v životě nezažila během jedné hodiny.
Ne, jen sama sobě důvěřuju ,jsem dobrá řidička 🙂 A to fakt.

Alesh

Tak párkrát se mi stalo, že jsem se bál jako spolujezdec, když řídil nějaký „umělec“. Ale jako řidič se teda nebojím. 😉

gecco

Když řídím, mají strach spíše ti ostatní v autě – ale na nějaké složité přemýšlení nemají čas…
😉
Samozřejmě – ne vždycky řídím, ale než bych se s někým měl bát, raději jej za volantem vystřídám.
😉

nenene100

Já mám strach, ne ze sebe, ale často s ostatních řidičů, třeba z motorkářů, hodně z nich jezdí jak hovada a já nemám zájem vidět na cestě krvavej flek. Někdy si říkám, že se snad schválně chtějí zabít, jinak nechápu, proč v zátačkách v zákazu předjíždění přes plnou čáru předjíždí, v místech o kterých píšu je už několik křížků právě od motorkářů a přesto tam další takhle šíleně jezdí. Vážně nechápu.

klumprt

Když nad tím tak přemýšlím, tak já jsem pozoruhodně klidný spolujezdec. Možná bych byl dobrý učitel autoškoly. 🙂

anonym

Strach mám ,ale z některejch řidičů,jak se chovají na silnicích.

štamgast

Ne.