Avatar uživatele
anonym

Je tu někdo, kdo je alergický na předsametové období a čím se léčí, mazáním otázek?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? suaeda před 3606 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jirkajirka

Je to tu jak za komunistu.Svoboda slova ale musíš držet hubu.Dodržovat přesně nastavené a nevybočovat z řady.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Zrovna jsem chtěl odpovědět a já myslel že všichni mazalové již přešli ke konkurenci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

mosoj…neřekl bych, že mazalové přešli ke konkurenci.Já sám jsem to poznal minulý týden (teda nejen ten, ale i jindy), že jakmile pochválím minulý režim (teda řeknu, co bylo lepšího) v odpovědích, tak buď se celá otázka smaže a nebo se vymaže jen moje odpověď.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Také se mi to občas stane, že mi někdo smaže moji odpověď, případně kompletní celek odpovědi i s otázkou. A přitom to nebyly nesmysly. Myslím, že větší oprávnění, která jsou nastaveny na tomto serveru nejsou zcela v pořádku. Ale na druhou stranu, kdyby mne to naštvalo tak sem nepolezu. Někomu to udělá radost, že může něco „upravovat a řídit“.
Otázka zní. Budu nyní smazán?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Já jsem tu krátce a zatím jsem si žádného mazání nevšiml. Jo, občas se tu tahá zbytečně provokativně politika, ale trapnější je trolling některých puberťáků ..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek