Je tu někdo, kdo je alergický na předsametové období a čím se léčí, mazáním otázek?

Nejlepší odpověď
jirkajirka

Je to tu jak za komunistu.Svoboda slova ale musíš držet hubu.Dodržovat přesně nastavené a nevybočovat z řady.

Další odpovědi
mosoj

Zrovna jsem chtěl odpovědět a já myslel že všichni mazalové již přešli ke konkurenci.

anonym

mosoj…neřekl bych, že mazalové přešli ke konkurenci.Já sám jsem to poznal minulý týden (teda nejen ten, ale i jindy), že jakmile pochválím minulý režim (teda řeknu, co bylo lepšího) v odpovědích, tak buď se celá otázka smaže a nebo se vymaže jen moje odpověď.

suaeda

Také se mi to občas stane, že mi někdo smaže moji odpověď, případně kompletní celek odpovědi i s otázkou. A přitom to nebyly nesmysly. Myslím, že větší oprávnění, která jsou nastaveny na tomto serveru nejsou zcela v pořádku. Ale na druhou stranu, kdyby mne to naštvalo tak sem nepolezu. Někomu to udělá radost, že může něco „upravovat a řídit“.
Otázka zní. Budu nyní smazán?

Pepa25

Já jsem tu krátce a zatím jsem si žádného mazání nevšiml. Jo, občas se tu tahá zbytečně provokativně politika, ale trapnější je trolling některých puberťáků ..