everest

Je tu někdo,kdo by se mnou diskutoval a poradil mi ohledně rodinného problému?

Jen ve zprávách

Nejlepší odpověď
zzzzz

Pokud se jedná o problém, který nechceš nebo nedokážeš s rodinou řešit, pak by bylo nejlepší obrátit se na odborníka. Můžeš se obrátit anonymně na linku důvěry. V jedné tvé otázce jsem četla, že ti je 14. V odkazu máš tel. číslo, je to zdarma a můžeš klidně zavolat z budky, aby si měl jistotu, že oni tvoje číslo znát nebudou.

http://www.bkb­.cz/pro-odborniky/policiste-straznici/linky-duvery-pro-deti/

Další odpovědi
Katrlik

Poradím ti to, neřeš to s cizími lidmi, řeš to přímo s rodinou, vyplatí se ti to lépa

anonym

Napsat mi můžeš, mám otevřený profil, třeba něco vymyslíme!