quentos

Je tu nějaký šílenec, který obden obědvá ryby?

Tuhle se mi vnucoval jeden telefonní operátor s nějakým přípravkem – divil se, jak bez něj VŮBEC MŮŽU ŽÍT – , který mi měl vynahradit to naprosté a bezbřehé strádání, kterému se vystavuju tím, že alespoň obden neobědvám ryby. Poté, co jsem zavěsil, jsem se musel zasmát tomu, že oni snad tomu, k čemu lidi přesvědčují, snad i sami věří.
Je tu snad někdo, kdo obden (ne, neupsal jsem se) jí ryby? A kdo ne, pociťujete strádání a prahnete po přípravku, který by vám to vynahradil? (Já tedy nikoli.)
Myslíte, že tomu, k čemu lidi přesvědčují, ti na druhé straně linky i věří?
Doplňuji:
já to nežeru (teda ty ryby občas :{D>), jen mě zajímá, jestli někdo takovej opravdu existuje. Kdybych měl obden obědvat ryby, asi bych je viděl už i ve snu :{))>

Nejlepší odpověď
anonym

S telefonisty umím rychle a slušně ukončit hovor.Ryby jím často,zrovna dnes jsem připravila kapra z Lipna-smaženého a s bramborovým salátem.Bylo mi sice poněkud těžko,ale s kaprem rybníkovo-sádkovým se chuť nedá srovnat.Ryby prostě mám ráda a to v jakékoliv úpravě,ale obdem? To už je fakt moc v našich končinách…:D

Další odpovědi
Drap

V našich krajích je to zřejmě vzácnost. A co se týká těch telefonistů, tak ti jsou na takové věci poměrně dobře cvičeni. Znají odpověď snad na každou námitku. Pokud se člověku podaří narušit jejich nacvičený hovorový systém, tak vypadávají z role a neví kudy kam.

anonym

Ryby jím vyjímečně pokud mám možnost. Občas si ale dám rybičky v konzervě. Žádné přípravky však neberu.

Lakeysha

boha, tak to tak nežer, ten člověk, co ti volal, si jenom vydělává na chleba. Řekni mu: Děkuju, nechci, nashledanou. A nemusíš to řešit na netu. Vážně si myslíš, že já, když volám lidem s dotazníkem na cigarety, tak mě fakt zajímá, co ten člověk kouří? Samozřejmě, že je mi to jako nekuřačce šumák. Tak nevidim důvod, proč on by měl věřit produktu, kterej prodává. Je to jeho práce…blbá sice, ale nějak si na chleba vydělat musí.

Doplňuji:
mně by teda ryba obden vůůůbec nevadila, jediná komplikace je ta, že kvalitní ryba obden (srágory stylu pangas nepočítám) je nad finanční možnosti studenta.

dudu

V uplynulých čtrnácti dnech jsem ryby jedl buď na oběd nebo k večeři a to různé druhy a na všechny způsoby. Byli jsme u Rudého moře. Z pragmatických důvodů jsem večer před odjezdem neochutnal jen menu s mušlemi. Teď mě to mrzí.

Robert_PM

Moje tchyně.

Danča84

Tak já měla rybu naposledy 31.12. 2001 ve formě pomazánky na chlebíčku, od té doby jsem vegetka (odmítám všecno kvůli čemu se muselo zabít nějaké zvíře – maso, gumové medvídky, kožené oděvy…) a NIJAK NESTRÁDÁM. Dá se vygooglit hezké video „typický rozhovor s mámou“, kde se naopak říká, že častá konzumace ryb a plodů moře zvyšuje v těle obsah škodlivé rtuti:-DDD

RyuzakiKate

No tak v Japonsku určitě, proto mají všichni Japonci tak bezproblémovou pleť a tlustého Japonce asi nikde neuvidíš.