Je tu ještě „někdo“, koho dráždí můj nick a avatar?

Vzhledem k tomu, že po dobu 7 hodin už další z uživatelů nevložil příspěvek, z toho usuzuji, že jsou dráždění pouze dva registrovaní a proto uzavírám tuto otázku.

Nejlepší odpověď
anonym

A víš, že já vůbec nesleduji, co má kdo za nick a avatara.Pokud mně zaujme otázka, odpovím, A VŮBEC NEŘEŠÍM CO MÁ KDO ZA OBRÁZEK.
Jsem tady už trochu déle a když jsem se sem přihlašoval, tak mně to nabídlo asi 10 avatarů (tenkrát ještě nikdo nemohl dávat svého avatara), takže jsem na něco kliknul a dál se s tím nezabývám.

Další odpovědi
anonym

Na co si tu hraješ?

Awe

Nejde o tvůj nick, ani avatar. Jde o tebe jako celek, a tvůj celek je otravný „všude byl všechno znal“.

No hlavně že ty tady už v 8 ráno pokládaš otázky s hlubokou myšlenkou, že?

briketka10

barbakane

Mě nevadí vůbec Tvůj Avatár, ani Tvůj nick
pokládáš vtipné otázky kromě „jiných“ a já
se kolikrát zasměju i poučím né tak, jako u
těch ostatních jo ještě u bolakových :))
Je to jasný.

anonym

Awe, někdo vkládá otázky a někdo je maže!

anonym

Koukám, že dva už tu jsou!