Je tu dnes nějaký myší syndrom v klikání u otázek?

Myslím tím označení otázky za zajímavou.

Nejlepší odpověď
rouzi

Četla jsem kodex, a nic proti označení otázky jsem nezaznamenala.

Další odpovědi
Awe

barbakan: Mě příjdou zajímavé. Rozhodně zajímavější než, co budete dělat zítra, o výročí Sametové revoluce?

anonym

Koukám, že tento nešvar je i u nezajímavých otázek!

anonym

Awe, co je na tom špatného, když se zeptám?

anonym

U tebe nic,dost lidí si na ty tvoje výlevy už zvyklo,hlavně Gecco,ten aby tě nezapoměl v každý otázce opalcovat,ať je jakákoliv.

anonym

Jugare, našel jsi nového spojence, viď? Aby nedopadl jako ti tví předešlí, na které teď kydáš hnůj!

anonym

Nikoho jsem si nenašel Barboši,jen jsem mu dal za to palec,ale to ty s tvojí inteligencí těžko pochopíš.

anonym

To máš pravdu, ani Einstein by tě nechápal, co tu bliješ(zvracíš, grcáš, vrhneš…) za ptákoviny. Nezapomeň na tu účtenku, kde bude figurovat cena za 1 obl. chlebíček.