Wortygen

Je trestné vytvořit hru , která již existuje , ale má jiný děj?

Nejlepší odpověď
Jsemtady

Je to cele o copyrightu. Kde kdo treba marvel, nebo disney ma copyright i na postavy, nebo spisovatele na pribeh apod. Nekdo muze mit copy i na herni princip. Pokud je to hra kde to neni tak to nevadi. Kdyz naprogramujes tetris tak to neva presto ze uz je. Kdyz udelas strilecku tak to neva presto ze uz jich je. Ale udelat herry pottra s jinym pribehem nelze.

Další odpovědi
Bedy

Záleží na licenčních podmínkách té hry. Pokud nemá ochranné známky nebo není opensource, tak ji klidně můžete měnit jak chcete.