Avatar uživatele
lalala09

Je trestné,připojovat se k nezabezpečené síti?

Dobrý den,zajímá mě,zda je připojit se k nezabezpecene WIFI nejak jak koliv trestne.Kabl od bajanetu se mi nedavno „zlomil“,tak jsem si s tim nejak velky nadeje nedelala,a nechala jsem to odpojit.taky z duvodu,ze mam v panelovem dome plno zabezpecenych siti,ale jedna je nezabezpecena..je to nejspis soused,wifi zapina hlavne na tyden,na vikend nejspis odjizdi na cesty.je mi teprve 15,takze bych mámu nerada dostala do problemu.Vim,ze tomu panovi,by to nemuselo byt prijemne,ale tak kdyz ji nema zabezpecenou?snad kdyz nechci,aby se nekdo dostal k memu majetku,tak to zapezpecim ne?:D da se to nejak zjistit?brzdi mu to? jsem kazdy den,pripojena jak na notebooku tak na mobilu,a je to neskutecne rychle.silu signalu mam vybornou:) takze..no,asi nic,dekuji za odpovedi:)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3589 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
krftwrk

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ano je to trestne.

Pokud chces byt, ale opravdovy kriminalnik stahni si aplikaci wifi kill (je potreba root). S touhle appkou muzes ostatni (napr. v restauraci) odpojit od netu :)

A fakt to fungoje, odkaz najdes myslim na xda developers

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?lalala09 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Ano minimální trestní sazba 8 až 15 let.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

…proč zamykáš otázku,když odpovedi jsou evidentně kraviny,máš si počkat na nějakou fundovanou odpověď…

před 3589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Pokud by to bylo trestné, pak by asi seděli všichni, co využijí každý hotspot kolem kterého projdou.
Můžeš mít problémy pokud se to majiteli WiFiny nebude líbit,. Ale první co může legálně udělat: 1) Domluví se s Tebou, 2) vynadá Ti, 3) zabezpečí si síť.

Pokud zjistíš o koho jde, bylo by vhodné se s ním domluvit.

před 3589 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet