Četnik

Je trestné jíst lysohlávky?

Nejlepší odpověď
arygnoc

nie.
je trestné držať ich, opatriť sebe či inému (predať, darovať, ponúknuť).

všeobecne platí o drogách – ich konzumácia nie je trestná (iba v súčinnosti s iným tr. činnom ako látka, pod vplyvom ktorej pod konkrétny tč spáchaný), je trestné ich zaobstaranie si, držanie, poskytnutie, distribúcia.

z toho vyplýva, ak konzumujete drogy, dopúšťate sa vy či iný tr. činu držania a poskytnutia drogy (inak by ste ju proste užiť nemohol).

;-Q

Další odpovědi
Claresh

Když je nebudeš jíst na veřejnosti tak né. Spiš pozor na to s kým je budeš jist a co po nich budeš dělat. Někteří kamarádi jsou zákeřní a vymýšlejí dost hloupé věci.