dudu

Je třeba panikařit?

Vážení přátelé. Ne vlastní vinou právě řeším dilema zda se trpce smát či hořce plakat. A ptám se, poklesla svým obsahem a kvalitou zadávaných otázek úroveň těchto stránek až na dno inteligentní polemiky či diskuze, nebo bych raději měl se svými archaistickými názory odsud bez ztráty kytičky urychleně odejít. Poslední dobou se zde podle mého názoru odkudsi zjevila jakási nová generace, jejíž filozofii nerozumím a marně nalézám schopnost na ně soudně reagovat. Stávám se nerudným a přepadají mě frustrace a pocity marnosti ještě někoho o svoje myšlenky obohatit.

Nejlepší odpověď
Drap

Musím souhlasit s tím, že opravdu se zde objevují noví lidé. Málo kdy však přinesou i nové myšlenky. Přesto však věřím tomu, že i nadále se občas objeví kvalitní otázka a kvalitní odpovědi. Naděje a víra umírá přece vždy až poslední.

Další odpovědi
Kepler

Nejsem tady ani zdaleka nějaký pamětník, ale domnívám se že úroveň těch otázek i odpovědí vždy kolísala a kolísat bude. Nedělám z toho tragédii, prostě jsem se s tím smířil. Drží mě tady fakt, že i mezi nováčky se najdou takoví, kteří jsou přínosem.

Lamalam

Nepropadej trudnomyslnosti. Stále se objevují nové a podnětné otázky, třeba tahle: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/k-cemu-slouzi-mapy-a-kde-se-s-nimi-muzeme-setkat

Jiří Bohumil

Na základní dotaz – není nutno.
Jsem zde sice nováčkem, ale musím souhlasit, že některé dotazy jsou občas opravdu frustrující.
A tak je nutné se obrnit a ty, vrcholně hloupé a víceméně samoúčelné, přehlížet. A nemá ani cenu na ně odpovídat.
Aspoň zbývá čas na jiné, smysluplné činnosti.:-)
Ale doufám, že to Vás, staré a osvědčené „pardy“ neznechutí natolik, aby jste to „zapíchli“.
Vaše rady a diskuse aspoň udržují úroveň a jsou, pro rozumné účastníky, stále určitě přínosné.
Byla by to škoda a úroveň by tím ještě více utrpěla.:-(

led

Ano, udržujte paniku, vtedy sa najlepšie odhalia ľudské charaktery a živočíšne pudy jednotlivca. Ano, udržujte paniku, ale len do hranice bezpečnej paniky…

K vášmu hodnoteniu,
tak, ako sa menia generácie ľudstva, ako sa menia módne pohľady na život, vyvíja spôsob života, tak sa vyvíjajú aj užívatelia týchto stránok, menia sa celé generácie užívateľov, tých z roku „0“ (2009) možno na prstoch zrátať…
Nie všetko nové je zlé, rovnako, ako nie všetko staré je zlé…
Každý z prichádzajúcich si prináša aj svoj pohľad, svoju, hudbu, svoje myslenie, svoju filozofiu, často tak odlišné od nášho pohľadu. A tu sa musíme zamyslieť,
či ostať tvrdohlavo na „Kánonoch hradieb dávnoveku“, alebo trochu premýšľať a „prijať dobré a odvrhnúť zlé, toho, čo nové jest“,
či ostať nerudným, frustrovaným a uzavretým v minulosti a zatrpknuto sa vyradiť zo života spoločnosti…
či žiť naplno život, ktorý máme ešte pred sebou a podeliť sa so skúsenosťami a myšlienkami vekov…

Emefej

Jsi škarohlíd, tak špatné to tu se zajímavými otázkami přece není – https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-rohliku-nacpes-do-velblouda

ivzez

Není třeba panikařit.

autacek

Ke dnu to má ještě daleko, každopádně mě třeba přijde poněkud flustrující to, že se tu lidé ptají na věci, které by si rychleji vygooglili, kdy toto vše dorazí stará parta, kdy jeden z nich to vygooglí sám, překopíruje, ostatní si k tomu přidají pár vět a navzájem se opalcují.

Navíc požadovaný systém stále nových otázek a zapomenutí těch starých, jen chabě zodpovězených, zmizelých v propadlišti dějin, tomu taky nepřidá.

Tak že se vlastně ani nedivím a proč se na druhé straně nepobavit narušením tohoto absurdního divadla a nevnést do toho nový vítr.

Klaproth

Naopak. Tak kvalitní otázky, jako nyní, tu nikdy nebyly. Právě noví uživatelé to tady udržují na výši. Takovouhle otázku https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-velbloudu-utahne-vesmurny-prak nikdo ze starých pardálů nevymyslí!

Smackdown

Zase soudy,panebože ty to viďíš.

Kepler

Lamalam: 🙂