dudu

Je třeba oponovat?

Lze se s touto úvahou, kterou jsem před chvílí obdržel ztotožnit?
Cokoliv dáte ženě, ona z toho udělá něco víc…
Dej jí semeno bude mít dítě,
dej jí dům a udělá vám domov,
dej jí potraviny a udělá vám jídlo,
dej jí úsměv ona vám dá svoje srdce.
Ona rozmnožuje a rozšiřuje to, co je dané.
Takže jak jí dáte hovno, buďte připraveni přijmout tunu sraček.....

My ženy jsme andělé…
A když nám někdo poláme křídla,
prostě v létání pokračujeme na koštěti!
Jsme flexibilní

Nejlepší odpověď
annas

Vždyť přece jedině anděl, protože se vznáší, nemůže zakopnout. Proto žena chce dostat to, co může dostat, dává, co může dát.

Občas je těžká domluva mezi mužem a ženou. Muži něco povídají, ale ženy slyší něco úplně jiného. Jindy ženy neříkají nic a myslí si, že je mužům naprosto jasné, co mají dělat.
Ale přesto, nebo právě kvůli tomu mnoho mužů nemůže žít s ženami, ale ani bez nich. Nebo je tomu naopak?

Další odpovědi
Bumbes

Já znám jiné zakončení:
Dej jí důvod a o všechno co tu je vyjmenováno tě připraví…

vecernice

Určitě oponovat Dudu.Já znám totiž ženský,kterým dáte to h…o a oni z toho ještě upletou bič.

anonym

Možná,že by dovedly uplést.
Ale určitě nezapráskají.

anonym

DOBRÝ DEN PANE DUDU.OBLÍBILA JSEM SI VÁS A VÁŽÍM SI VÁS A PROTO MNĚ PŘEKVAPUJE CO TO VLASTNÉ PÍŠETE? JE TO VTIP NEBO NĚCO JINÉHO? …ZDRAVÍ VÁS ZAJ-PO
Doplňuji:
DOBRÉ ODPOLEDNE PANE DUDU. DĚKUJI ZA VYSVĚTLENÍ.JIŽ JSEM POCHOPILA O CO JDE.SOUHLASIT SE S TÍM DÁ,ALE NE SE VŠÍM.A JAK SE VÁM DAŘÍ?---ZDRAVÍ VÁS ZAJ-PO

Zdroj: DOTAZ

Marvan

tak to sedlo