klukfree

Je třeba mít k vyděláváni na youtube živnostenský list ?

Dobry den,
rad bych se vas zeptal, zda je nutne mit k vydelavani prostrednictvim youtube videi( viz. mnoho letsplayeru atd.) zivnostensky list a tim padem platit soc. a zdrav. pojisteni a pripadne platit dane ci ne ?

Odpovědi
anonym

Ne, stačí ti účet u banky a smlouva s partnerem YouTube.

klukfree

Jste si jisty ? Prostrednictvim Adsense, ktery je asi nedilnou soucasti vydelku na youtube nejspise ano, ci se mylim ? Nebo lze vydelavat na youtube videich i jinak nez pomoci sluzby adsense ? Dekuji predem za informace.