zula

Je treba k postaveniu kamenného zahradného grilu v susedstve rod. domu stavebné povolenie, alebo súhlas suseda?

Nejlepší odpověď
Hykam

Stavební povolení ne, stačí ohlášení na stavebním úřadě

Další odpovědi
venkovan

Pro dobré sousedské vztahy – souhlas souseda je důležitější než souhlas úřadu.

Já...

Mne by spíše zajímala varianta, když jsem splnil ohlašovací povinnost na úřadě, ale soused posléze nesouhlasí, zda-li mu (sousedovi či úřadu) to stačí k tomu, aby mi stavbu zakázali…?