Complex

Je třeba dávat zlaté jmelí do vody či vydrží i více let zachovalé?

Nejlepší odpověď
annas

Jmelí nedávám do vody, mám jen zelené. Dávám ho do vázičky, samo uschne.

Mám ho stále na stejném místě, musím s ním opatrně pozdějizacházet., když utírám prach. Ale vydrží celý rok. Pravidelně je obměňuji.

Se zlatým jmelím nemám zkušenosti. Podívala jem se do Receptáře, kde je na toto témě odpověď. Pokud se pověsí, vydrží déle, ale je otázka, jak dlouho leželeo v obchodě.
http://loskutak­.nova.cz/clanek/o­krasna/jmeli-2.html

Další odpovědi
aliendrone

Víš, zlaté jmelí je zlaté proto, že je nastříkané zlatěnkou – tedy spolehlivě DEAD! Dávat ho do vody je možná pro někoho zjímavé, každopádně NESMYSLNÉ!! ;) :D :D

Drap

Vydrží i více let, pokud ho zavěšené usušíš. Bohužel seschnutím částečně ztrácí na své kráse.A má i tendenci opadávat.