Tobbynka

Je třeba dávat sůl do myčky při prvním použití do provozu?

Možná to není přesná kategorie, ale nevěděla jsem, kde bych tuto otázku zařadila…

Odpovědi
Bedy

Sůl se tam dává i kvůli nádobí nejen kvůli myčce samotné. Určitě doporučuju sůl do myčky dávat i když existují všelijaké tabletky all in one apod.
Když si to tak vezmu, tak když tam člověk doplňuje sůl a leštidlo a používá laciný prášek ze supermarketu, tak se to vyplatí a přinese to stejné výsledky jako drahé tablety do myčky, co jsou neustále v reklamě.
Zkušenost.

Jikra

Za posledních 15 let mám mám sice teprve druhou myčku ale vím zcela bezpečně že u nové myčky je potřeba nasypat sůl (dle návodu) do zásobníku. A pozor, neméně důležité je nastavit na ovládači myčky tvrdost vody. Od toho se odvíjí kvalita mytí.Tvrdost vody zjistíš dotazem u svého dodavatele vody.