iwetax

Je trapný, pokud mladá žena použije na nákup tašku na kolečkách?

Bydlím na malém městě s předraženými obchody (olej za 43kč, cukr za 32, kuře za 85) Proto každý týden vyrážím do okresního města autobusem do kauflandu nebo tesca. Beru si větší batoh a tašky , ale je to nad moje síly (kupuju hlavně ovoce a zeleninu), protože to je na autobus daleko a tak mě napadlo půjčit si od tchtýně tašku na kolečkách, tak mě zajímá, jestli s ní nebudu vypadat trapně (je to taková ta důchodcovská kostkovaná)

Nejlepší odpověď
aramah

Není to trapné,horší by bylo si oddělat záda v mladém věku.

Další odpovědi
terry

Trapný určitě ne.
A pokud se ti ty kostkovené nelíbí, jsou už často k dostání i jednobarevné a také s lepším držadlem.
Viděla jsem je v Globusu, v Ikei i jinde.

Kuře

Každý člověk je originál. Někdo si může myslet, že je to hezké, dokonce možná i stylové. Zato někdo si může myslet, jak je to trapné. Zaleží jen a jen na Vás. Pokud přesto nevíte, můžete si koupit i vlastní, modernější tašku na kolečkách:

http://www.asis­tentka.cz/node/12537

WeeBear

Jak už psali přede mnou, ani mně to nepřijde trapné. Je to lepší, než se tahat s batohem a dvěma taškama, je to nepraktické a nepříjemné. Taška na kolečkách je určitě přijatelnější. A jak psali, určitě by nebyl problém si koupit vlastní tašku na kolečkách, jednobarevné vypadají kolikrát dost efektně a zajímavě. Sama, kdybych tak bydlela, tak si radši vezmu tašku na kolečkách (a bylo by mi zcela jedno, co si myslí ostatní), než abych se trápila s taškama v rukách, to je mi nepříjemné už i ten kousek, co to mám z obchodu domů u nás ve městě..

tatanka

Dávám za pravdu, jestli Vám to vyhovuje tak to tak učinte. Okolí Vám většinou s taškou nepomůže. Zdarec!

salsa verde

já jsem taky mladá žena a koupila jsem si takovou tašku vloni, je úžasně praktická nejen na nakupování ale i na cestování. V obchodě si neberu vozík ale dávám si nákup do té tašky, když někam jedu na víc dní i s dětmi tak se do ní nabalíme všichni tři. Mám ji z KIK, není to právě takový ten důchodcovský vzhled, naopak je moc pěkně zpracovaná.

briketka10

U nás nemáme ani hospodu a takovou tašku mám po mamce, tak říkám nee, běžně i s batohem ji beru před vánoci, to je věcí co se musí nakoupit..normálně bych to táhla kilák od autobusu..

venkovan

Nejhorší není ani tak ta taška, ale ti chlapi, kteří svým partnerkám nepomohou.

iwetax

Děkuji všem za odpovědi. A kuřeti za tip na článek.