autacek

Je touha mít naši zem ochráněnou od nelegalních imigrantů zavrženíhodná? Nebo máme právo rozhodovat si o nás sami?

Je touha mít naši zem ochráněnou od nelegalních imigrantů zavrženíhodná? Nebo máme právo si rozhodovat o naší zemi a budoucnosti nás a našich dětí, sami?

Odpovědi
mzm

Nevidím nic zavrženíhodného na ochraně naší země před nelegálními imigranty. Už jsi nějakého viděl?
„Nemáme právo si rozhodovat o nás sami“ – tomu vůbec nerozumím. Jako že rozhodují nelegální imigranti? Kde? Jací?