láďa1

Je toto pravda??

Co udělat, když jste donuceni vybírat z bankovního automatu pod vlivem násilí?Jakmile se ocitnete v situaci,kdy jste přinuceni násilníkem a musíte pod nátlakem vybrat peníze z Bankovního automatu.
Zadejte svůj PIN opačně: tzn. od konce – např. máte-li 1234, tak zadáte 4321.Automat vám peníze přesto vydá, ale též současně přivolá policii, která vám přijede na pomoc.Tato zpráva byla před nedávnem vysílána v TV, přesto ji využili doposud jen 3 lidé, protože se o této skutečnosti mezi lidmi neví.

Odpovědi
Rocker

Je to naprostý nesmysl.

anonym

taky si myslím, že je to nesmysl. radší bych zlomil kartu nebo vymyslel něco jiného, kdybych nebyl v přímém ohrožení života…