Avatar uživatele
Voldemord

Je toto na Aukru nutné ?

Dobrý den,kdyzž si na aukru přihodím věc,kterou po skončení dnů ,,vyhraji,, mohu si to rozmyslet a nekoupit ji,nebo ji musím uhradit ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3505 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pokud vydraženou věc nekoupíš, porušíš pravidla Aukra a prodávající ti dá patřičné ohodnocení.
Samozřejmě se můžeš s prodejcem pokusit dohodnout – ale velké naděje si nedělej – jeho totiž ukončená aukce stojí peníze.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
setapouch

Co si přečíst pravidla Aukra?!?
Ne, toto není možné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Napiš pravdu: Jsem na aukru nový, a omylem jsem kliknul na tvou nabídku. O ten předmět nemám zájem, prosím nedávej mi špatné hodnocení, moc prosím, ty jsi o nic nepřišel a mě by ta věc k ničemu nebyla, nemsti se mi.

Pokud i přesto neustoupí, můžeš koupit a zase prodat, nebo nekoupit a riskovat že ti napíše špatné hodnocení, přičemž ty to můžeš pod jeho příspěvkem vysvětlit, nebo mu můžeš taky napsat špatné hodnocení, že využil tvé neznalosti aby se ti pomstil negativním hodnocení, ačkoliv jsi slušný člověk, přičemž pak můžete smlouvat (stáhnu negativní hodnocení když ty stáhneš to svoje).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

mowla: ano, běžná aukce stojí asi 20 haléřů :) kurva ten bude nasranej…

před 3504 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Si děláte srandu? Neplatí se jen poplatek za vystavení nabídky, ale především provize z úspěšného prodeje …

před 3504 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek