Voldemord

Je toto na Aukru nutné ?

Dobrý den,kdyzž si na aukru přihodím věc,kterou po skončení dnů ,,vyhraji,, mohu si to rozmyslet a nekoupit ji,nebo ji musím uhradit ?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud vydraženou věc nekoupíš, porušíš pravidla Aukra a prodávající ti dá patřičné ohodnocení.
Samozřejmě se můžeš s prodejcem pokusit dohodnout – ale velké naděje si nedělej – jeho totiž ukončená aukce stojí peníze.

Další odpovědi
setapouch

Co si přečíst pravidla Aukra?!?
Ne, toto není možné.

bolak

Napiš pravdu: Jsem na aukru nový, a omylem jsem kliknul na tvou nabídku. O ten předmět nemám zájem, prosím nedávej mi špatné hodnocení, moc prosím, ty jsi o nic nepřišel a mě by ta věc k ničemu nebyla, nemsti se mi.

Pokud i přesto neustoupí, můžeš koupit a zase prodat, nebo nekoupit a riskovat že ti napíše špatné hodnocení, přičemž ty to můžeš pod jeho příspěvkem vysvětlit, nebo mu můžeš taky napsat špatné hodnocení, že využil tvé neznalosti aby se ti pomstil negativním hodnocení, ačkoliv jsi slušný člověk, přičemž pak můžete smlouvat (stáhnu negativní hodnocení když ty stáhneš to svoje).

bolak

mowla: ano, běžná aukce stojí asi 20 haléřů :) kurva ten bude nasranej…

Pepa25

Si děláte srandu? Neplatí se jen poplatek za vystavení nabídky, ale především provize z úspěšného prodeje …