Alesh

Je toto možné? 🙂

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/285732-slovenka-zila-s-muzem-z-nehoz-se-vyklubala-zena.html

přátelé, nemám slov 🙂

Nejlepší odpověď
briketka10

jo je to možné už to vysílali v televizi, ale více mě
zaujala zpráva o kocourkoví níže, jak se chudák
vrátil po čtyř a půl měsících domů ke svému pánovi
takovým shledáním přeji vždy nejvíc :)

Další odpovědi
quentos

tož to mě pokálej ;{))>

holt ženy si vybírají protějšky pomocí jiných orgánů než očí ;{)> a pomocí jiných smyslů, ale hmat to očividně taky není :{D>

aramah

V šestnácti nojo co řešit,nepoznat že je to žena je fakt divný.
Viděla jsem kdysi film a tam se to provalilo až když chtěla otěhotnět.
To sem si myslela co je to za blbost a ohle je to i realita..

Damiana

Je to možné. „Dobrá“ shoda náhod. Dívce se asi do šestnácti nedostalo patřičné sexuální osvěty a jsa jakkoli nezkušena a „pouze“ zamilována, slepě „partnera“ poslouchala. Zkušené ženě by jistě taková věc neušla, tady bych se zas tak nedivila. Trans osoba zase měla „štěstí“, že narazila právě na ni. A trans lidé se nepřetvařují, oni se „tak“ cítí a proto jsou také ve svém chování přirození.
A nebo…:-)
http://m.youtu­be.com/watch?v=DSNY3sv­VRCw

www

No jo, no. Asi nezkušená školačka 😁.
Doplňuji:
A odvážná taky dost 😉.