sophph73

je toto kolo vhodně na cyklistický kurz?

Dobrý den,
za měsíc jedu se školou na cyklistický kurz (terén). Já mám doma toto kolo už 5 let, jede stále dobře: https://m.heu­reka.cz/jizdni-kola/alpina-eco-m20-2013/specifikace/
Jen se chci zeptat, jestli si myslíte, že je vhodný na cyklistický kurz? Já se v kolech nevyznám, tak to potrebuju vědět dopředu.

Dekuju předem za každou odpověď.

Odpovědi
Edison

Asi půjde o to, jaký typ kurzu to má jako být. Terén, silnice… takže nejlíp by odpověděl lektor kurzu (doufej, že kolům taky rozumí).

Kepler

Ano, na základní kurz mělo by být dost dobré. Do terénu určitě. Základní seřízení by mělo být samozřejmostí.

Eduart

Nezáleží ani tak na značce jako na tom aby bylo dobře seřízené. Takže bych být tebou navštívil před kurzem cykloservis a nechal je,ať se ti na to podívají. Ono si můžeš říct že to bude ok,protože si na něm skoro nejezdila,ale na kole jsou součástky které degradují i když kolo stojí jako třeba lanka,nebo různé pružiny v přehazovačce.