samicek333

Je toto důvěryhodná stránka?

Dobrý den, jako dárek bych chtěla objednat poukaz na let letadlem a zkoušku pilotování na těchto stránkách http://www.vyh­lidkoveletycr­.cz/letiste_os­trava/pilotem_na_zkou­sku_ostrava_ces­sna_152 . htěla bych se zeptat, jak zjistím, jestli je to důvěryhodná stránka, jestli tyto služby opravdu nabízejí? Nikde na internetu jsem nic nenašla, teda kromě dvou uživatelů, kteří dali 100%. To mi ale přijde hrozně málo, na to, že fungují po celé ČR.

Odpovědi
Cenobita

  1. risknout to
  2. zkusit vypátrat někoho, kdo jejich služeb využil a zeptat se ho
  3. podívat se na IČ do obchodního rejstříku a na portál Justice.cz, dále do rejstříků pohledávek a exekucí, zda daná firma nemá problémy
  4. zkusit vyhledat zda tato firma nespolupracuje s nějakými slevovými portály, ty pak nesou odpovědnost.