anonym :D

Je toto dobrá první zpráva pro holku?

Zdravím, líbí se mi jedna holka ze školy (oběma nám je 14 let), jenže chodí o třídu výš a známe se pouze od vidění. A jelikož teď nechodíme do školy a ani nevíme, kdy se tam vrátíme, tak bych ji chtěl zkontaktovat přes sociální sítě. Přemýšlel jsem, co jí napsat a napadlo mě: „Ahoj, nevím jestli to víš, ale chodíme do stejné školy. Píšu ti, protože se snažím nějak navázat kontakt s lidmi, které do nějaké míry znám a ty mi přijdeš sympatická.“. Klidně mi napište, co byste pozměnili. Předem děkuji za všechny odpovědi.

Odpovědi
Kelt

Co chceš radit. Rozhodl ses sám, že ji budeš kontaktovat. Tak jí píšeš, nebo zavoláš. Nikdo nemůže vědět, jak bude reagovat. Může se ozvat, a pak bude chtít pokračovat, nebo ti přímo oznámí, že nechce. Nebo se neozve vůbec. Hlavně, abys oslovil toho, co chceš. Ale musíš počítat s tím, že ti neodpoví.

Alesh

Hele, jako za mě docela dobrý… Tak jako laso tím nahodíš a uvidíš, jak zareaguje. Tímhle nic nezkazíš, není to vlezlý, ani ustrašený. Hlavně pak musíš dobře zareagovat na její případnou reakci, protože z tohoto vzkazu není úplně jasné, o co ti jde (což je dobře), ale pak musí přijít hlavně to chytrý pokračování. Dá se čekat nějaká reakce typu: „Aha, to je fajn, díky za kompliment. :)“ A co na to napíšeš? 😉
Jinak možná bych to malilinko poupravil…
„Ahoj, nevím jestli to víš, ale chodíme do stejné školy. Píšu ti, protože se snažím nějak navázat kontakt s lidmi, které tak trochu znám a ty mi přijdeš sympatická.“

Hlada

Máš to napsané hezky. Protože se ale neznáte a nevíš, komu všemu se to dostane do ruky, projev sympatií bych raději nahradil něčím jiným, neutrálním. Třeba že připravuješ nějakou akci, dověděl ses, že umí to, či ono a potřebuješ poradit nebo něco podobného, na co odpoví, protože bude zvědavá, o co jde.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.