Complex

Je toto devastační prořez stromů, nebo není?

Zdroj: https://www.no­vinky.cz/doma­ci/498707-ze-stromu-zbyla-jen-torza-za-devastacni-prorez-aleje-dostala-ostrava-pokutu.html

Nejlepší odpověď
zjentek

Toto není devastační prořez stromů, toto je hrůza! Hrůza, neboli „prořez po ostravsky“.

Další odpovědi
Drap

Toto už je příliš. Většina těch stromů to sice přežije, ale několik let ty stromy nebudou plnit svoji funkci, obzvláště v městě.

ivzez

Nevím, nedokážu to posoudit.

Na pohled to vypadá hrozně, ale jestli opravdu šlo o stromy určené
k pokácení, které se radnice tímto způsobem pokusila zachránit, mohl
by to být spíše „zoufalý pokus“ udělat něco, aby se pokácet nemusely.