Marty Koller

Je tohle podle vlastností pravá kamarádka?

Je tohle podle vlastností práva kamarádka? Původní otázka
Je tohle podle vlastností pravá kamarádka? Upravená otázka.

Co vás zajímá?

Hodná
Pomáhá vám
Brání vás
Stojí vždy při vás
Slíbila vám že budete přátelé až konce života dokud vás smrt nerozdělí.
Mluví o vás hezky před ostatními
Nikdy na vás nenechá dopustit aby se vám něco stalo.
Slíbila že s vámi půjde ven až na jaře protože se klepe zimou.
Když ji napíšete odepíše když je to důležité a když potřebujete pomoc, a někdy když má svoje starosti tak nenapíše.
Půjde s vámi ven když ji řekněte a ráda.
Je nerada středem pozornosti.
Fotíte se
Objímáte se
Dáváte si navzájem dárky a bráníte se navzájem, je to pravá kamarádka když vás pořád chválí?

Nejlepší odpověď
Drap

Právo nemá vlastnosti ani kamarádky.
Odpověď je na původní otázku a ne na tuto opravenou.

Další odpovědi
Justin1

Chtěl jsi asi napsat „pravá kamarádka“.

To klepání zimou mi do toho moc nesedí, ale podle toho ostatního to asi je minimálně pravá kamarádka, možná i něco víc (přítelkyně). U svých kamarádů a kamarádek jsem se nesetkal s tím, že by tohle všechno dělali, ale nikdy mi to nebránilo v tom, abych s nimi kamarádil.

Rys95

Pokud vím, kamarádka neni explicitně definována zákonem, čili z hlediska práva nelze posoudit.

led

Čítam otázku a chýba mi tam jedna veľmi dôležitá vlastnosť.
Nie nadarmo sa hovorí kamarádi/kamarádky v dobrom aj zlom…
Skutočný/á kamarád/ka, vyšší stupeň priateľ/ka, vám povie do očí aj nepríjemné veci, nielen chválu.

da ny

Kolik let to takto probíhá? (chybí časový údaj)-
Ne.
Sliby, chyby. Vypadá to na závislou loutku.
S kamarády se nepotřebuji fotit (výjimečně, zvláštní události).
Velmi romantická představa o kamarádce.

annas

Marty Koller

otázka je opravud nepřesná, takže jste měl ocenit všechny odpovědi, protože odpovědi na vaši původnío otázku. Včímám si, že své chyby nepřiznáte.

Dochy

To bych neřešil. To je svoboda každého tazatele a je fakt že smysl otázky se pochopit dal. Ocenili další 😉