Je tohle rasizmus nebo ne?

Ve videu jsem se setkal s větou, kde si nejsem jistý jestli obsahuje rasizmus a nebo ne… Jak to vnímáte vy? (minuta 23:45–23:50) http://www.stre­am.cz/uservide­o/602975-automag-30

Nejlepší odpověď
Berušinka

Proč by to měl být rasismus?! =O
Jasně tam říkají, že potěší každého (bílého i černého) – takže říkají vlastně něco v tom smyslu, že černý je stejný jako bílý. Doufám, že jsem se dobře vyjádřila =)
To je jako kdyby tam říkali – potěší stejně muže, tak i ženu…tady by se zase ozvaly feministky?

Další odpovědi
baghira

Samozřejmě že není.
Někteří lidi řvou „rasismus“ i když si člověk jen objedná černý kafe :((

led

To jasne hovorí, že na farbe obsluhy nezáleží (biela a čierna)…
No neviem, ako by sa cítili Číňania a Japonci, ich farba sa tam nespomína. To je superťažký rasizmus – preferuje sa biela a čierna,…Ako k tomu dojdú napríklad aj Indiáni? To je diskriminácia žltej a červenej 🙂.
Prosím pre spokojnosť s autom vymenovať (pre istotu) všetky farby…

hornik.

Evropané jsou blázni. Zakazují si i černé myšlenky a brzy na to dojdou.