Thor841

Je tohle PC na hry?

Konfigurace PC:

DualCore Intel Pentium D 925, 3000MHz (15×200) DDR3
Deska:MSI G41M-P26 (MS7592)
Ram: 4 GB DDR3
Graf.: Nvidia GeForce GT630 (4GB)
HDD: 1×1TB a 1×120 GB (Samsung)
Zdroj: 350W

Co Vy na to rádci?

Děkuji předem všem 🙂

Odpovědi
Questman

Já mám momentálně podobnou sestavu a musím říct, že nic moc :/ Taková Mafie 2 už nejede moc plynule a GTA IV už se vyloženě seká i na nejnižší detaily
Doplňuji:
Ale grafiku máš o celkem dost lepší, takže by to mohlo zvládat víc.
Jinak, http://www.sys­temrequiremen­tslab.com/cyri ale ber to spíš orientačně, výsledky nejsou vždy pravdivé

cochee

Je to nevyvážené, výkon CPU kulhá za grafikou. Pentium D opravdu dnes už ne.