ptáč

Je tohle padělání pasů?

Ozbrojený 32letý vousatý šéf s kalašnikovem, nože u pasu, přikazuje civilistům nasednout do člunů poté, co si ověřil, že mají platné osobní dokumenty, přičemž ve člunu už sedí infiltrační vojáci, hrající válečné uprchlíky. Po vyplutí na moře vyhodí civilisty do moře, protože pasy a dokumenty už od nich dostali pod záminkou zahození identity kvůli snadnému odbavení v Itálii nebo Řecku. Nucení uprchlíci mohou být vybráni z míst, kde byli všichni vystříleni, takže hledat původ, známé, sousedy a jejich svědectví je nemožné. Pasy jsou zneužity, jako bezbranní lidé. Jde o pasy. Zatímco policisté hledají tiskárny falešných pasů, invazivní vojáci používají pravé pasy.

Nejlepší odpověď
Hans51

Odpověděl jste si sám, nevidím to jako padělání pasů. Spíše jde o zneužívání pravých.

Další odpovědi
Drap

A co chceš vlastně vědět ? I když někdo používá odcizený, nebo jinak podvodně získaný cestovní pas, dopouští se trestného činu.

Klaproth

Padělání to není. Jedná se o jejich zneužití.