Je tohle normální v době teroristických útoků prodávat takové dárky pro muže?

http://www.su­provedarky.cz/sub/u­zasnedarceky.sk/shop/pro­duct/resized/bu­dik-dynamit-2427.thumb_334x334­.jpg?t=1413896625

Nejlepší odpověď
briketka10

100% ne, ale jen tak bych to dala ségře
pod polštář a čekala na její reakci 😁

Další odpovědi
gecco

Naopak, myslím, že právě nyní má taková ptákovina šanci na ´prodej´…
😉
Akorát bych to nenosil při sobě a už vůbec bych to nenechával poslat poštou…
😉

xxx3

Dost nevkusné.

led

Niektorí v tom vidia humor.
Podobne, ako keď si robili „test na hradnú stráž v Prahe“ (ešte že to nebolo 14.11.2015 ale predtým)
Zveřejněno 3. 11. 2015
Je pro nás islám hrozbou? Šli jsme si poslechnout „běžné hospodské“ názory a vyzkoušet, jaké budou reakce v centru Prahy na postavu oblečenou v nikábu – tedy závoji, který zakrývá kromě očí celý obličej. …
https://www.stre­am.cz/islam-v-cr/10007932-je-pro-nas-islam-hrozbou-pohled-z-ceske-hospody
Predstavte si, keby to urobili teraz…

honza19hk

no atrapu dynamitu si můžeš vyrobit i doma. Navíc pokud to je z eshopu tak bych to moc neposílal poštou.

anonym

Gecco, dokážeš si představit ukázat se s tímto dárečkem na ulici? Buď bys dostal kulku mezi oči, nebo bys musel uklízet exkrementy po lidech. 🙂

gecco

😉
Já si právě představil, jak

  • jedu metrem a vypadne mi to z kabele
  • se při přepravě poškodí obal a zvědavá pošťačka nakoukne

Před ´pár lety´ pěkný fórek, dneska ´na zabití´ (doslova).

gecco

😉
Já si právě představil, jak

  • jedu metrem a vypadne mi to z kabele
  • se při přepravě poškodí obal a zvědavá pošťačka nakoukne

Před ´pár lety´ pěkný fórek, dneska ´na zabití´ (doslova).