Je tohle možné?

Chtěla bych psát knihu a napadlo mě jestli je možné aby někdo měl jednu ledvinu, ta druhá mu onemocněla, a protože na seznamu dárců nemá šanci pravděpodobně um­ře..

Nejlepší odpověď
ReHu

Nějaké lepší téma by se nenašlo?

Další odpovědi
anonym

To je na mě moc.Když má někdo jen jednu ledvinu,jak mu může druhá onemocnět?

vagra

Podle formulace otázky,to možné není.

gromulo

škoda inkoustu

Fly

No, nevím jestli je možné, že by neměl šanci na seznamu dárců, ale s jednou ledvinou človék může žít.

Michal

Jestli jste si tohle téma vybrala jako námět knihy,sežeňte si dostatek informací,mimo jiné proto,abyste veděla o seznamu dárců, výběru a další detaily.

martina1

V České republice to možné není.Transplantační systém ledvin je na takové úrovni,že každý kdo potřebuje transplantaci ledvin se ledviny dočká.Netušila jsem,jak dobře na tom jsme,ale po přednášce pana doktora Špatenky jsme byli velice mile překvapeni.