Avatar uživatele
Marty Koller

Je tohle dobrá omluva pro jednu holku ode mě ze střední?

Prosím potřebuji se na něco zeptat, ve škole asi ne, protože o tom nebudeš chtít mluvit, je to hodně důležité a potřebuji prosím tvoji odpověď, promiň, že tě pořád otravuji jako včera na retru, ale já tam neměl s kým být, když se moji kamarádi opili, tak jsem šel raději pryč a neměl s kým být, víš my jsme byli skvělí přátelé, ale přijde mi poslední dobou, že se se mnou nechceš bavit, poznám to. Nezlobím se na tebe, ale jen mi je to líto. Já jsem se jen snažil být na tebe milej a pomoc ti, ale rozmyslel jsem si to, příliš až moc ti pomaham, a proto tě nechám to zvládnout a já vím, že to zvládneš protože jsi ta nejstatečnější bojová holka kterou znám. Mrzí mě ty časy, když jsme si krásně povídali a chodili spolu o půl hodinové přestávky ven. Jen se bojím, aby ses neprojevila jako Kája. Nezlobím se na tebe, jen potřebuji prosím tvůj názor na moji otázku, klidně tě nechám pár dní v klidu vydechnout, vím, že to je pro tebe vše těžký. Mám tě rád❤️hodně štěstí

Zajímavá 0 před 824 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Přestaň ji otravovat, když nemá zájem.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nepovažuji to za omluvu. Spíše za blábol stvořený v opilecké píše.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Ne, je to trapný. A jelikož neděláš skoro nikde čárky, znamená to, že to vysypeš bez pauz a takřka bez nádechu. To z toho nebude nic mít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Já mám taky kamarádku, ale toho by mě nenapadlo jí napsat.Popřemýšlej o tom.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek