je to zlý když doktorka řekne žem e buší potichu srdce a skoro ho neslyší.?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
bolak

Ne

Hele, ty si najdi novýho praktickýho lékaře a doktorku pošli na ušní.

Co tu tak čtu ty tvoje ordinační příhody, tak zřejmě stojí za prd.
Jestli má pocit že je se srdcem něco v nepořádku, tak tě má poslat na UZ, případně za kardiologem a to už ani nemluvím o tom, že by ti nejprv měla změřit tlak.

Tady si zkus vybrat někoho kdo před nasazením antibiotik nemusí obětovat bohu mrtvou kozu >>> http://www.zna­mylekar.cz/

Další odpovědi
arygnoc

jina odpoved.

hlavné je, aby si to srdiečko robilo, čo má.

možno by to chcelo nezaoberať sa toľko sebapozorovaním.

www

jina odpoved.

Na to se zeptej té doktorky.
P.S: tebe slyší při řeči normálně? 😁