Miroslavst

Je to zaujatost nebo jen neznalost při čtení?

V diskuzním příspěvku jsem obdržel odpověď že cituji:
„Miroslavst: Mimochodem pokud vím také jsi dostal varování od admina, ale prý otázku nechá kvůli osvětě ????.
Zde nechápu admina, jaká osvěta jsou přisprostlé, slaboduché narážky ??? Neustále se opakující !!
Autor: mosoj“.
Nechápu smysl tohoto příspěvku, jelikož uváděná osvětová otázka, která nebyla smazána nebyla mnou položena, ale někým jiným.
Je to tedy jen zaujatost proti mně, kdy se hledají všude chyby nebo jen neznalost při čtení?
Doplňuji:
Jen upřesním, že se jednalo o tuto otázku, kterou měl mosoj na mysli:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/usporada-miroslavst-jeste-nekdy-parbu-kdyz-na-tu-posledni-nikdo-z-uzivatelu-neprisel
A je velmi zajímavé, že když už mě veřejně nařknul, že já jsem porušil kodex, což není pravda, tak se nedokáže veřejně omluvit. Domnívám se tedy, že to je zaujatost proti mně. Dokonce i v diskuzi jmenované otázky
http://www.od­povedi.cz/dis­kuze/usporada-miroslavst-jeste-nekdy-parbu-kdyz-na-tu-posledni-nikdo-z-uzivatelu-neprisel

mě veřejně napadá, jestli mi to není trapné, přičemž já otázku nepokládal.

Co tedy myslíte, je to zaujatost proti mně nebo ne?

Nejlepší odpověď
Gollumek.88

Lidé jsou různí. Někteří třeba špatně nesou to, že někdo má úspěch, nebo je v něčem lepší než oni a snaží se to řešit takhle uboze. Asi bych se tím nezabývala.

Další odpovědi
anonym

co na to říct ty máš plno jak nepřátel tak přátel,jako každý na tomto servru,jen mě mrzí,že se to tady tak začíná dělit čím dál víc,jsme lidi,copak hlavní lidskou prioritou jsou hádky,spory válka?nebude moudřejší se domluvit?a když už se někteří uživatelé tak nesnáší,nemůžou se aspon ignorovat?je to vážně tak těžké?

ReHu

Nebo to je lenost čtení.
Doplňuji:
No…nemusí to být jen zaujatost, někdy se různé záměry maskují 🙂.

mosoj

Miroslavst : Nevysím na inetu jako vy. Mám i něco smysluplnějšího na práci.
Takže ano zmíněnou otázku jste nepoložil, spletl jsem se. Nicméně jste položení této otázky svým jednáním zde přímo vyprovokoval a jako takového si vás s touto otázkou spojuji.
Toť vše. Toto není omluva, nemám se za co omlouvat. Za vším co jsem napsal si stojím. Vyjádřil jsem pouze svůj názor a řečeno vašimi slovy, budu si své názory říkat dál a zde na inetu veřejně( kde jinde). Pokud vám to vadí tak sem nechoďte. Špitat na srazy chodit nebudu.
Jen tak dál " kdo není s námi je proti nám" nic nového pod sluncem.

Takže teď také očekávám že tu svoji odpověď také smažete, vždyť jednáte vždy upřímě a čestně. A budete mazat všechny svoje odpovědi za které vám dám palec. Napsal jste to nebo ne ? Dokonce veřejně jak říkáte.

ReHu – teď jsem si všiml. Ani nevíte jak to na tomto fÓru sedí.

Mimochodem potkat jsem vás asi nepotkal, ale již při prvních emailech ( a to jsem vás vůbec neznal)
jsem vás odhadl a rychle skrytě nabízené
přátelství jsem odmítl. To jenom pro ostatní.
To je někdy z jara letošního roku, když jsem sem začal přispívat.