juie

Je to z rodinného příslušenstva nebo není???

Mojí mamky sestřenice syn.
Mojí babičky tetička.
Díky

Nejlepší odpověď
dědapetr

Říká se jim vzdálení příbuzní.Moje babička pro to měla rčení:Po teleti husí chlívek.Tak říkala když se někdo zeptal na takového příbuzného.

Další odpovědi
tom004

U nás se těm hodně vzdáleným říkalo,že „naše kráva se napila z jejich koryta“.

hanulka11

to je vzdálené příbuzenstvo

sejtanka

je to nějaké to koleno..:-))

chudst

Je to samozrejme z rodinneho prislusenstva, ale vzdaleneho.

Mamky sestrenice syn – to je tusim vlastnik. A vasi babicky teticka by byla pra-prateta.

wamper

Je to vzdálené přibuzenstvo

led

V Polynézii je to ešte blízke príbuzenstvo, u nás už vzdialené.